Bestuur en medewerkers

Raad van bestuur

Voorzitter

Sébastien Devogele
Tel.: +32-472-76 54 55
president@cbti-bkvt.org

Vicevoorzitter

Max De Brouwer
Commissie toelatingen
Tel.: +32-2-245 00 49
max.debrouwer@cbti-bkvt.org

Vicevoorzitter

Guillaume Deneufbourg
Externe Betrekkingen, FIT Europe
Tel.: +32-475-65 74 96
guillaume.deneufbourg@cbti-bkvt.org

Penningmeester

Laurence Nys
Tel.: +32-496-86 31 70
accounts@cbti-bkvt.org

Secretaris-generaal

Patrick Rondou
Verantwoordelijke voor het dagelijks beheer van de vereniging, Bremer Runde
Tel.: +32-475 81 34 02
secgen@cbti-bkvt.org

Leden van de raad van bestuur

Jenny Vanmaldeghem
Contact met de scholen, enquêtes, communicatie FR
Tel.: +32-494 18 05 31
jenny.vanmaldeghem@translators.be

Isabelle Collard
Verzekeringen, interne preventieadviseur
Tel.: +32-475-61 75 35
isabelle.collard@cbti-bkvt.org

Cyrille Ndjitat Tatchou
Hoofdredacteur van de Taalkundige
Tel.: +32-488-09 86 79
cyrille.tatchou@translators.be

Overige functies/medewerkers

Secretariaat

Valérie Yernault
Tel.: +32-2-513 09 15
secretariat@cbti-bkvt.org

Webmaster

Nicolas Lefèvre
webmaster@cbti-bkvt.org

Beëdigd vertalers/tolkens, EULITA

Bart Mylemans
Tel.: +32-3-541 39 82
jur@cbti-bkvt.org

De Taalkundige

Cyrille Ndjitat Tatchou
Tel.: +32-488-09 86 79
linguiste@cbti-bkvt.org

Vertalerspool

Eva Wiertz
Coördinatie
pool@cbti-bkvt.org

Jaarverslag

Anne-Sophie Staquet
jaarverslag@cbti-bkvt.org

Vademecum voor de zelfstandige vertaler

Céline Maes
Tel.: +32-497-72 65 30
vademecum@cbti-bkvt.org

Frans-Duits netwerk

Sophie Hennuy / Roland Lousberg
Tel./fax: +32-4-388 20 89
rfa@cbti-bkvt.org

Frans-Engels netwerk

Francis Auquier
frenchnet@cbti-bkvt.org

Frans-Spaans netwerk

Sébastien Devogele
rfe@cbti-bkvt.org

Interne instanties

Commissie toelatingen

Max De Brouwer
Tel.: +32-02-245 00 49
membres-leden@cbti-bkvt.org

Raad van toezicht

Sophie Hennuy
sophie.hennuy@cbti-bkvt.org

Cathy Van Poucke
cathy.vanpoucke@cbti-bkvt.org

Sophie Dumoulin
sophie.dumoulin@cbti-bkvt.org

Sébastien Devogele
president@cbti-bkvt.org

Patrick Rondou
secgen@cbti-bkvt.org

Kascommissarissen

Pascale Pilawski
pascale.pilawski@cbti-bkvt.org

Véronique Mercier
veronique.mercier@cbti-bvkt.org

Caroline Coppens
caroline.coppens@cbti-bkvt.org

Sectorcommissie Leidinggevenden van Taaldiensten

Marleen Vanistendael
marleen.vanistendael@translators.be

Ingrid Joosens
ingrid.joosens@translators.be

Sectorcommissie Tolken

Tom Baudewijn
tom.baudewijn@translators.be

Sectorcommissie Beëdigd vertalers/tolken

Bart Mylemans
bart.mylemans@translators.be

Contacten met andere verenigingen/instellingen

Hoge Raad voor de Zelfstandigen en de KMO

Agnès Feltkamp
csipme@cbti-bkvt.org

FIT (Europe)

Guillaume Deneufbourg
fit@cbti-bkvt.org

FVB

Agnès Feltkamp
Els Govaerts
fvb@cbti-bkvt.org

UNPLIB

Isabelle Collard
unplib@cbti-bkvt.org

Ereleden

Hugo Marquant
Jean Klein
Marie-Louise Bouchoms
Guy van de Maele
Christine Pagnoulle